انتخاب یک میز مناسب

میزها از جمله پر اهمیت ترین اثاثیه جهت انجام یک کار در اداره ها و منازل می باشند.
گزینش یا طراحی یک میز کاربردی در قسمتی از محل کار مانند خرید میز پیشخوان یا در خانه مانند میز تحریر کودک می تواند به کار مخصوصی اختصاص داده شود.
همچنین در برخی موارد می توان از یک میز جهت انجام چندین کار همچون بازی کردن، مطالعه درس، کار کردن با لپ تاپ و غیره استفاده نمود.
برای این منظور باید میز مناسبی برای شما طراحی شود که در زیر به برخی نکات در این مورد خواهیم پرداخت.
آتی نگر با فروش کمد اداری و انواع میزهای اداری شما را در یک انتخاب مناسب یاری خواهد کرد.

طراحی میزها

هنگامی که قصد طراحی یک میز اداری یا خرید کمد اداری و یا حتی یک میز دو نفره کوچک را دارید، تازه می فهمید که در کمدها و میزهای چندین کاره هوشمند چقدر تنوع انتخاب بالاست.
ساختن انواع متفاوت میزهای اداری یا دیگر میزها شامل تقسیم بندی بر اساس موارد فراوانی می شود که برای طراحی آن نیاز است موارد استفاده شما معین گردد.

برخی از انواع طراحی میزها شامل گزینه های زیر می باشد:

  • میز سنتی
  • میزهای بزرگ چوبی با طراحی مدرن
  • میزهای فلزی
  • میز اداری شیشه ای
  • و …
    هر یک از این تقسیم بندی ها همچون میز مطالعه متناسب کارهای مخصوصی هستند؛ هرچند این میزها می توانند برای موارد دیگری نیز چون خواندن و نوشتن، استفاده از کامپیوتر، کشیدن نقاشی و بازی استفاده شوند.

متریال میزها

گزینش متریال برای میزها نیز بایستی متناسب با سبک طراحی میز و قیمت مورد نظر برای آن انجام گیرد و توجه شود که حدودا با طراحی داخلی فضای مورد نظر هماهنگ باشد.
بنابر این پیش از خرید یک میز که حتی شاید زیباترین میز مغازه باشد باید به تناسب آن با فضای موجود و دیزاین اتاق توجه کنید.