7 چیدمان مناسب گیاهان برای محل کار (قسمت دوم)

در قسمت قبل سه مورد از نحوه چیدمان گیاهان در اداره را ذکر کردیم. در این جا هم به ذکر 4 نمونه دیگر خواهیم پرداخت.

 1. جوانه ها
  یک حرکت ساده می تواند میز مدیریت شما را به زیبایی و شادابی قابل توجهی تبدیل کند.
  این جوانه ها می توانند در چند شیشه کوچک روی میز شما قرار گیرند و یا رنگ بی روح دیوارها را با قرار گرفتنشان روی دیوار از بین ببرند.
 2. دیش گاردن ها
  شما می توانید حتی در ظرف های بلا استفاده چند ساکولنت زیبا بکارید و روی میزهای مختلفی قرار دهید.
  ساکولنت ها به آب زیادی احتیاج ندارند و قرار دادن سنگ های رنگی در اطرافشان می تواند آن ها را زیبا تر هم بکند.
  اگر مدیر یک شرکت هستید این شیوه را انتخاب کنید زیرا حتما به علت مشغله کاری زیاد فرصت رسیدگی فراوان به گیاهان را نخواهید داشت.
  همچنین مجموعه آتی نگر با فروش میز مدیریت در انواع مدرن و بسیار زیبا شما را در طراحی مناسب اتاق مدیریت یاری خواهد کرد. برای اطلاع از قیمت میز مدیریت با ما تماس حاصل فرمایید.
 3. گلدان های نامتعارف
  فضاهای متعارف و تکراری می توانند حتی در کوتاه مدت هم موجب دل زدگی افراد گردند. پس حالا که قرار است مدت زمان زیادی را در محل کارتان که طبق الگوریتم خاص و اداری خود چیده شده است بگذرانید می توانید از گلدان هایی با اندازه ها و شکل های نامتعارف استفاده کنید تا فضا زیبا تر شود.
 4. استفاده از گیاهان بلند
  استفاده از گیاهانی بلند روی پله ها تاثیر بسیار مثبتی روی دلچسب کردن دکوراسیون اداری شما خواهد گذاشت. برای این منظور گیاهانی همچون بامبو، نخل شامادورا، درختچه های آپارتمانی، یوکا و … می توانند بسیار مناسب باشند. این گیاهان از نظر معماری حس دعوت کنندگی را به افراد می دهند و درصورت قرار گرفتن روی پله گویی افراد را تشویق به ادامه مسیر می کنند.