نحوه مراقبت از مبلمان

استفاده از مبلمان اداری مناسب در محیط شرکت یا اداره سبب افزایش راندمان کاری کارکنان آن محیط می شود. همچنین با تاثیر مستقیم بر دکوراسیون محیط باعث جذب مشتری نیز می شود. مبلمان اداری شامل انواع میز اداری، میز کارشناسی ، صندلی و سایر لوازم اداری می باشد. پس سعی کنید هنگام خرید و تهیه ی این لوازم اداری آن ها را با کیفیت بالا انتخاب کنید زیرا که قرار است سال های نسبتا زیادی استفاده شوند و هم در ایجاد حس و حال خوب برای پرسنل تاثیرگذار هستند هم در نگاه اول به چشم مراجعه کنندگان و مشتری های شرکت شما می آیند. با توجه به تهیه ی این وسایل در تعداد بالا برای یک اداره یا شرکت هنگام خرید به قیمت آن ها از جمله قیمت میز کارمندی، قیمت میز کارشناسی و… توجه کنید.

قیمت میز کارشناسی با توجه به متریال استفاده شده در ساخت آن و ابعاد آن متفاوت است.
مبلمان اداری با ایجاد بستری مناسب و راحت برای کار، کیفیت کار در یک محیط را تا حد بسیاری بالا می برند. پارتیشن ها و کمد های استفاده شده در دکوراسیون محیط اداره یا شرکت علاوه بر کارایی اصلی آن ها یعنی تقسیم بندی فضا و ایجاد مکانی برای نگهداری اسناد، باعث زیبایی و نظم و ترتیب محل کار می شوند.
حال باید به نحوه ی مراقبت از مبلمان اداری جهت استفاده ی بیشتر بپردازیم.

طول عمر لوازم اداری

عوامل بسیاری در مشخص کردن طول عمر لوازم اداری در یک سازمان تاثیرگذار هستند. پراهمیت ترین عامل در این مسئله جنس و کیفیت مبلمان اداری است. قطعا هرچه مبلمان اداری از متریال با کیفیت تری ساخته شده باشند، طول عمر آن ها نیز بیشتر است.
گروه آتی نگر به تولید و فروش میز کارشناسی و سایر مبلمان اداری در مدل های مختلف می پردازد.

بالا بردن طول عمر مبلمان

روش های مختلفی برای بالا بردن طول عمر این لوازم اداری از جمله میزهای اداری، میز کارشناسی و صندلی های موجود در محل کار وجود دارد. به طور مثال سعی کنید مبلمان اداری را در مکانی قرار دهید که نور مستقیم خورشید به آن ها نتابد.
مورد بعدی انتخاب رنگ مبلمان اداری می باشد که اگر محل کار شما پر رفت و آمد است بهتر است از رنگ های بسیار روشن از مبلمان استفاده نکنید.