غرفه سازی

تصور کنید برای شرکت در یک نمایشگاه و ایجاد غرفه به چه ملزوماتی نیاز است. در ابتدا باید گفت غرفه ای نظر همگان را جلب می کند که دارای شاخصه ها و طراحی خاص و منحصربفرد باشد. اکثر بازدید کنندگان به سمت غرفه هایی جذب می شوند که دارای المان های جذاب و خاص باشند. طراحی یک غرفه در نمایشگاه نیازمند تخصص در این کار است. در ساخت یک غرفه هدفمند و حرفه ای از متریالی مانند چوب، شیشه، فایبرگلاس و غیره استفاده می شود. برای یک غرفه نمایشگاهی شما قطعا به یک میز و کمد اداری نیازمند هستید. زیرا که همه ی جوانب برای نظم غرفه باید در نظر گرفته شود.
شرکت در نمایشگاه به منزله ی شناسایی محصول یا شرکت شما به سایرین می باشد پس سعی کنید تمام توان خود را برای شناسایی هرچه بهتر به مشتریان به کار گیرید.
مجموعه ی آتی نگر به فروش انواع تجهیزات اداری از جمله فروش کمد اداری می پردازد و طراحی های خاص این مجموعه شما را از سایر رقیبان خود متمایز می کند.

لوگو شرکت

یکی از مواردی که در ذهن عموم می ماند، لوگو یا آرم شرکت است پس سعی کنید آن را به طور واضح و زیبا بر روی غرفه و تجهیزات داخلی آن از قبیل میز، صندلی و یا کمد اداری درج کنید.
برای پروژه ی غرفه سازی به سبب موقتی بودن آن، تهیه ی وسایل با صرفه ی اقتصادی اهمیت دارد. به طور مثال قیمت کمد اداری یا صندلی هایی که صرفا برای این پروژه استفاده می شود بهتر است بسیار سنگین نباشد.

نور پردازی کارآمد

نورپردازی یکی از جنبه های مهم ساخت غرفه است. نورپردازی مناسب سبب بیشتر جلوه دادن محصول شما و همچنین استندهای موجود در غرفه جهت تبلیغات می شود.
شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت کمد اداری به سایت آتی نگر مراجعه فرمایید و با شماره تماس های موجود در سایت جهت مشاوره ی رایگان با ما تماس حاصل فرمایید.