انواع میز پذیرش

میزهای پذیرش یا همان میز کانتر با توجه به نوع کاربرد در فضاهای مختلف انواع زیادی دارند. در زیر به شرح تعدادی از آن ها می پردازیم.

میز کانتر منشی

این نوع میز کانتر برای محیط های داخلی اداری طراحی می گردد و در آن عناصر خاصی مورد توجه قرار می‎گیرد. به طور مثال رنگ بندی آن باید هماهنگ با فضای داخلی باشد و همچنین نماد شناسایی شرکت مانند لوگو در آن مشخص باشد. فضای کوچکی نیز برای انتظار کوتاه مدت مراجعین تعبیه شده باشد.

میز کانتر اداری VIP

این نوع از میز کانتر همان طور که از اسم شان مشخص است برای مشتریان ویژه می‎ باشند. میز کانتر VIP برای استفاده در مکان های خاص مانند وزارت خانه‎ ها، شرکت‎ های بزرگ نفتی و موسسه های مهم اعتباری به کار گرفته می شوند. و به این علت که معمولا برای ورودی آن مکان در نظر گرفته می شوند، شامل خصوصیاتی ویژه می باشند. به طور مثال رنگ بندی آن ها باید منحصر به فرد باشد و المان های خاص آن شرکت یا موسسه مانند لوگو به نحوی در طراحی آن به کار گرفته شود. همچنین نمادی از اعتبار و شکوه شرکت باشد. مورد دیگر این که فضای مناسب جهت کار تیم اداری آن قسمت در نظر گرفته شود.
مجموعه ی آتی نگر در زمینه ی فروش میز کانتر با انواع طراحی های خاص و مدرن متناسب با فضای شما فعالیت دارد. شما عزیزان می توانید برای بازید از انواع مدل ها به این مجموعه مراجعه کنید.

میز کانتر بانکی

نوعی دیگر از میزهای کانتر مورد استفاده در بانک ها می باشند. طراحی میز کانتر بانکی از سایر میزهای کانتر کمی متفاوت است و یک سری اصول باید رعایت شوند. به طور مثال در میزهای کانتر بانکی باید ایمنی کامل رعایت شود و متصدی بانک در معرض مراجعه کنندگان قرار نگیرد. همچنین اطلاعات محفوظ بمانند و سایرین به آن ها دسترسی نداشته باشند. در این نوع میز کانتر باید مکانی برای نصب دزدگیر تعبیه شود.
شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت میز کانتر با کاربری های متفاوت و در انواع مختلف به سایت آتی نگر مراجعه کنید و با شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.