انواع پارتیشن

پارتیشن اداری یک نوع جدا کننده فضا برای استفاده ی بهینه از محیط های اداری است که در طراحی چیدمان بسیاری از دفاتر ادارات و شرکت ها استفاده می شود. معمولا پارتیشن‌های اداری امکان جابه‌جایی در محیط را دارند و همین امر آن ها را پرطرفدار کرده است. علاوه بر این قابلیت نصب راحت در تمامی قسمت ها یکی دیگر از مزیت های آن هاست. پارتیشن اداری از متریالی مانند چوب، شیشه و فلز ساخته می‌شود. استفاده از این پارتیشن ها در فضای ادارات و شرکت ها علاوه بر زیباتر کردن محیط باعث ایجاد فضایی آرام برای پرسنل می شوند و به بالا بردن تمرکز آن ها کمک می کنند. در نتیجه باعث افزایش راندمان کار می شوند.
در حالت کلی پارتیشن ها به دو نوع تک جداره و دوجداره تقسیم می شوند.

پارتیشن های تک جداره

پارتیشن های تک جداره انواع مختلفی دارند که می توان از بین آن ها به پارتیشن تک جداره ام دی اف، پارتیشن ترکیبی ام دی اف و شیشه و پارتیشن های آلومینیومی اشاره کرد. پارتیشن های تک جداره ام دی اف همان طور که از نامشان پیداست از جنس ام دی اف می باشند و یکی از پرطرفدارترین نوع پارتیشن اداری محسوب می شوند. پارتیشن های ترکیبی از شیشه و ام دی اف نیز معمولا از نظر اقتصادی مقرون به صرفه ترمی باشند.

پارتیشن های دوجداره

این پارتیشن ها نیز مانند پارتیشن های تک جداره از انواع مختلف ام دی اف، شیشه و آلومینیوم ساخته می شوند.
شما عزیزان اگر قصد دارید با خرید پارتیشن اداری فضای اداره یا شرکت خود را به متریالی شیک و مدرن تجهیز کنید حتما از طریق سایت و شماره تماس های موجود در آن با مجموعه ی آتی نگر تماس حاصل فرمایید. همچنین از این طریق می توانید از قیمت پارتیشن اداری اطلاع پیدا کنید و پارتیشن مورد نظر خود را با توجه به بودجه ی در نظر گرفته برای این کار خریداری فرمایید.