میز پذیرش کارآمد

از موارد قابل توجه مبلمان اداری برای شرکت ها و سازمان ها میز پیشخوان یا میز کانتراست. از میز پیشخوان با اسامی دیگری همچون میز پذیرش ,و یا میز استند نام برده می شود. با توجه به موارد مصرف این نوع میز، طراحی های متفاوتی از میز کانتر با اندازه و عرض های مختلف برای آن صورت می گیرد. ما در اینجا قصد داریم بعضی از انواع مختلف این میزها را برای کاربرد های متفاوت توضیح دهیم.

استفاده از میز پیشخوان در بانک

قطعا یکی از وسایل اساسی و مورد نیاز برای بانک میز پیشخوان یا میز کانتر است. با قرار گرفتن صحیح میز کانتر در جای مناسب، فضای موجود در بانک به بخش های مجزا تقسیم می شود که همین امر باعث استفاده و قرار گرفتن صحیح ارباب رجوع و مشتری می شود. کانترها معمولا شمایل مستطیل شکل دارند. البته برخی طراحی های نوین متفاوت تر است و حتی ممکن است طراحی میز کانتر به صورت هلالی باشد. ارتفاع این میز های کانتر به دلیل دسترسی آسان و راحت ارباب رجوع باید به نحوی باشد که شخص در حالت نشسته بتواند به راحتی از این میز استفاده کند. شما می توانید برای قیمت میز کانتر مورد استفاده در ادارات و بانک ها به سایت آتی نگر مراجعه کنید.

میز کانتر در نمایشگاه ها

در نمایشگاه ها برای هر غرفه به یک میز کاربردی و مناسب احتیاج داریم که بتوان نیازهای مشتریان و بازدید کنندگان را پاسخ داد. برای جلب توجه بیشتر مشتریان می توان از طراحی های متفاوت تری از میزهای کانتر استفاده کرد. گروه آتی نگر با فروش میز کانتر در طرح ها و مدل های متفاوت همیشه در خدمت رسانی به شما عزیزان آماده است.

میز پذیرش در ساختمان پزشکان

استفاده از میز کانتر مناسب برای مطب پزشک این امکان را می دهد تا بتوان از حداقل فضا استفاده بهینه برد به این صورت که با در نظر گرفتن فضای خالی این میز ها و کارایی آن برای نگهداری مدارک و اسناد پزشکی بیماران این امر محقق می شود.

پیشخوان اطلاعات

در سالن های بزرگ ساختمان ها، ورودی تالارها، سالن فرودگاه، هتل و مکان های بسیار دیگری از میز کانتر استفاده می شود.