سبکی مدرن با درب اتوماتیک

در یک دفتر کار چیزی که بیش از همه اهمیت دارد، دکوراسیون می باشد. همانطور که به طراحی دکوراسیون منزل اهمیت داده می شود، لازم است که توجه به ایجاد یک دکور شیک و زیبا برای دفتر کار در اولویت قرار گیرد.

متناسب با این موضوع در یک دفتر کار، نوع دکوراسیون اتاق مدیران از اهمیت بالایی برخوردار است. از آنجایی که ارباب رجوع پیوسته در اتاق مدیر رفت و آمد دارد، بنابراین دکوراسیون می تواند بسیار تاثیرگذار باشد. برای ایجاد دفتر کار شیک و مدرن یکی از کارهایی که می توان انجام داد، استفاده از درب اتوماتیک برای اتاق مدیر می باشد. درب های اتوماتیک شیشه ای نمایی شیک و مدرن را ایجاد می نمایند.

استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای منجر می گردد که محیط داخلی اتاق و میز مدیریت به خوبی دیده شود. این درب ها از ایمنی بالایی نیز برخوردار هستند و امکان قفل کردن آن ها نیز وجود دارد.

آتی نگر – ارائه کننده انواع میز مدیریت و دکوراسیون اداری

تلفن : 02188201981

این درب های اتوماتیک منجر می گردند که رفت و آمد به راحتی صورت پذیرد. بنابراین در اداره هایی که رفت و آمد به میزان زیادی صورت می پذیرد می تواند بسیار کاربردی باشد. درب های اتوماتیک امروزه در فروشگاه ها، هتل ها و دفاتر مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و استفاده از آن ها در دکوراسیون اداری و دفتر کار فضایی مدرن و شکیل را ایجاد می نماید.

همچنین امکان قرار دادن لوگوی شرکت بر روی این درب ها وجود دارد که این امر سبب می شود که لوگو و آرم شرکت در مراجعات در معرض دید قرار بگیرد و این امر سبب می شود که در شناساندن شرکت بسیار تاثیرگذار باشد.

استفاده از درب های اتوماتیک برای شرکت های پر رفت و آمد منجر می گردد که عبور و مرور راحت تر صورت پذیرد.

استفاده از این درب برای اماکنی که نیاز به عرض ورودی بیشتری هستند، بسیار کارامد می باشد. یکی دیگر مزیت این درب ها دارا بودن ویژگی سیستم هوشمند ضد برخورد می باشد.