تفاوت کانتر و میز منشی

در این مقاله تعریف های کلی هر دو نوع میز را بیان می کنیم و بعد از آن به مقایسه می پردازیم.

میز کانتر

اولین جایی که ارباب رجوع با آن ارتباط خواهد داشت، پذیرش آن اداره می باشد. طراحی و ساخت میز کانتر نیاز به دقت خاصی دارد زیرا اولین میز قابل مشاهده ی شرکت شما محسوب می شود. اگر شرکت شما یک شرکت طراحی و دکوراسیون است این میزهای کانتر تاثیر مثبت در جلب مشتری دارد. جهت خرید میز کانتر با ما تماس بگیرید

میز منشی

میز منشی باید به گونه ای طراحی و ساخته شود تا بتواند تمام نیازهای منشی را پاسخگو باشد زیرا منشی وظیفه ی سازماندهی قرارها، پاسخگویی حضوری و تلفنی، کارهای کامپیوتری و … را دارد. میز منشی باید کشوهای زیادی داشته باشد تا ابزار و لوازم مربوط به کار را بتوان در داخل کشوها نگهداری کرد.

تفاوت میز کانتر و میز منشی

حال با توجه به این که با میز کانتر و میز منشی آشنا شدید، در این قسمت می خواهیم تفاوت کانتر منشی و میز منشی را بیان کنیم. مهم ترین تفاوت بین کانتر و میز منشی، می توان به بحث ارتفاعی آن ها اشاره نمود که ارتفاع کانترها از 90 تا 150 سانتی متر متغیر می باشند ولی ارتفاع میز منشی بین 70 تا 100 سانتی متر تغییر می کنند. از کانترها به عنوان نوعی پیشخوان استفاده می گردد که ارباب رجوع می تواند برای انجام کارهای نوشتاری از سطح آن استفاده کند، در حالی که سطح میز منشی فقط مخصوص شخص منشی است.
معمولا میز منشی همراه با یک صندلی است که منشی از آن استفاده می کند ولی میز کانتر صندلی ندارد. و آن را متناسب با دیگر اجزای دکوراسیون می توان طراحی و اجرا کرد. استفاده از کانتر منشی، می تواند نوعی حریم خصوصی را برای منشی و انجام کارها ایجاد کند. کانتر و میز منشی علاوه بر تفاوت در ارتفاع، در طول و عرض نیز می توانند بسیار متفاوت باشند.