تفاوت میزها

همانطور که می دانید میزها تنوع زیادی دارند و در بازار انواع میزها مانند میز کارمندی، میز کارشناسی ، میز مدیریت، میز کانتر، میز اداری وغیره با قیمت های متنوعی به فروش می رسند. هر میزی با میز دیگر تفاوت دارد و هر کدام خصوصیات خاص خودش را دارد.

تفاوت میز کارشناسی و کارمندی

برخی مواقع ممکن است میز کارمندی را به عنوان میز کارشناسی بشناسند. اما باید بدانید که میز کارشناسی از چوب درختانی مانند گردو، راش، بلوط و ماهگونی، ملچ، ونگه ساخته می شود.
میز کارشناسی باید براساس اصول ارگونومیک ساخته شود تا کارشناسان شرکت بیشترین کارایی و بازدهی را داشته باشند.
از آن جایی که میز مدیریت و کارمندی در طرح ها و رنگ ها و اندازه های مختلفی تولید می شود، بنابراین شما باید متناسب با نیازهای خودتان میز کارشناسی را خریداری نمایید.
همیشه نیازها و اولویت های شما مشخص کننده ی خرید های شما می باشد.
تمیزی و نظافت میزهای کارشناسی خیلی اهمیت دارد و بنابراین باید طی دوره های زمانی مشخصی میز را تمیز کنید تا ماندگاری بیشتری داشته باشد در غیر این صورت مدت زمان کمی از میز کارشناسی خود استفاده می کنید.
میز کارشناسی می تواند به شکل های مختلفی طراحی و تولید شود.
میزهای مدیریت و کارمندی و کنفرانس میزهای اداری هر شرکتی را در بر می گیرند و اگر به درستی انتخاب شوند می توانند اعتبار یک شرکت را افزایش دهند و شما باید با دقت هر چه تمام تر این نوع میزها را انتخاب نمایید و به این ترتیب بر اعتبار شرکت خود بیفزایید.
میز کارشناسی باید به گونه ای باشد که بتوان سیستم کامپیوتر را روی میز نصب کرد و باید با صندلی مدیریت نیز تناسب داشته باشد تا کاربر احساس راحتی نماید.
مجموعه ی آتی نگر تولید کننده ی انواع میزها از جمله میز کارمندی ، میز مدیریت، میز کارشناسی ، میز اداری، میز کانتر و غیره می باشد، علاوه بر میزهای مختلف تولید کننده ی قفسه، پارتیشن هم می باشد.