چرا طراحی ميز برای مدير اهمیت ویژه ای دارد

میز مدیریت همانطور که از نامش پیداست برای اتاق مدیر طراحی و تولید می گردد. میز مدیریت تنها یک اسم برای میز نیست. بلکه دارای ویژگی های خاصی است که ان را از سایر میزهای متمایز می دارد.
در طراحی آن می بایست از اصول، استانداردها وقوانین ویژه ای پیروی کرد. نتیجه این پیروی بوجو امدن محیطی پویا و با نشاط با کارکرد حداکثری است.
البته در طراحی اینگونه میزها ، نظرسنجی از مشتری ( مدیری که خریدار میز است ) نیز در اولویت است.
اینکه چرا این میز با سایر میزهای ادارات و مجموعه ها وتفاوت است و نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است را در ادامه بررسی خواهیم نمود:

  • دلیل اول و مهمترین دلیل، اهمیت جایگاه ویژه مدیر در شرکت ها است. مدیر بعنوان مهمترین و موثرترین فرد در شرکت، می بایستی میزی متناس با چیدمان اتاق داشته باشد و از طرفی بخاطر کار طولانی مدت و سخت، راحتی و آسایش را احساس کند. این میز می بایست به اندازه کافی بزرگ و جادار باشد تا تمامی اسناد و مدارک و لوازم ضروری مدیریت را درون کشوها و روی سطح جای دهد. همچنین می بایست مدیر را برای دسترسی به هر یک از این لوازم یاری نماید. پس میز مدیریت ، میزی ساده، ابتدایی و مناسب عام به حساب نمی آید.
  • اتاق مدیریت می بایست به نسبت سایر اتاق ها و فضاها و حتی نسبت به اتاق کنفرانس یا پذیرایی از میهمان و بالاخص رقیبان زیباتر باشد. این امر تنها با زیباتر کردن اجزای درونی اتاق قابل انجام است که میز مدیر نیز جز مهمی از ان بحساب می آید.
  • فعالیت هایی که در اتاق مدیریت انجام می گیرد، نسبت به سایر اتاق ها و فضای شرکت بیشتر می باشد. سرعت انجام امور در این اتاق نیز نقشی بسزا در موفقیت کل مجموعه ایفا می کند. بنابراین استاندادهای جهانی و آزمایش شده در طراحی، اندازه و ساخت میز مدیریت ، وی را در رسیدگی سریع تر به امور یاری می دهد.
  • رسمی بودن اتاق مدیریت، المان های زیبا، رنگهای سنگین و مرغوبیت در استفاده اجزا نیز دلیلی بر اهمیت اتاق مدیریت و خصوصا میز مدیریت است.
  • میز مدیریت می بایست به گونه ای طراحی شود که کاربردی باشد. به اندازه کافی بزرگ و جادار باشد. الببته نه به اندازه ای که فضای زیادی از اتاق را پر کند و جلوه و نمای اتاق را از کاهش دهد.

چنان چه بدنبال انواع میز و صندلی اداری هستید و یا نیازمند مشاوره برای انتخاب بهترین و مناسب ترین آن هستید با کارشناسان آتی نگر تماس حاصل نمایید.

آتی نگر 02188201981