تاسیس شرکت شیک و زیبا

برای تاسیس شرکت زیبا با دکوراسیون اداری شیک و مدرن نیاز به هزینه و توان مالی نسبتا خوبی است.
یکی از مهم ترین انتخاب های شما، نام تجاری خوب و درخور است، اسمی با معنی برای شرکت خود انتخاب کنید تا لوگوی زیبا و طراحی دکوراسیون خوبی با توجه به آن داشته باشید. در مورد موضوع طراحی باید بدانید که حتی ریزترین مسائل هم در ایده و طرح شما اثر مثبت یا منفی دارد.
اگر به فکر تقسیم بخش های مختلف شرکتتان هستید بهتر است از پارتیشن اداری شیک و زیبا استفاده کنید و این پارتیشن ها را برای هر فرد و هر قسمت به طور خاص و دقیق قرار دهید.

انتخاب طراح خوب

در اکثر مواقع طراحی و دیزاین یک محیط بزرگ کار آسانی نیست به همین دلیل مدیران و مسئولان شرکت از یک طراح درخواست همکاری می کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشند.
اگر قصد طراحی به سلیقه و طرح خودتان را دارید باید بدانید که همیشه جدید ترین طرح ها بهترین ها نیستند باید از خودتان بپرسید که چه رنگی چه طرحی و چه نقشی را دوست دارید و چه ایده ای در ذهنتان است و با رسم همین ایده ها بر روی ورق شروع به کار کنید.
اگر به فکر زیبا سازی و طراحی دفتر کار مدرن هستید بهتر است با مجموعه ی آتی نگر همراه باشید. آتی نگر با اجرای ایده های کاربردی، طراحی های شیک و خلاقانه و انواع تجهیزات مدرن و زیبا فضای اداری خاص و متفاوتی را برای شما به وجود خواهد آورد.
حیطه کاری آتی نگر در مورد طراحی دفتر کار مدرن با استفاده از پارتیشن اداری و میز و صندلی و غیره می باشد. آتی نگر تمام تلاش خود را برای رضایت مشتری انجام می دهد.
تلفن : 02188201981
آدرس : تهران، جردن، کوچه بابک مرکزی، پلاک ۱۰، واحد ۲