راهنمای خرید میز

برای خرید میز مدیریت و یا میز کارمندی باید تحقیقات لازم رو انجام دهید زیرا این وسایل از جمله لوازم قابل تغییر نیستند و برای هر شرکت تنها یک بار وسایل و لوازم مورد نیاز خریداری می شود.
اگر یک بار وسایل مورد نیاز شرکتتان را با کیفیت و خوب خریداری کنید می توانید چندینو چند سال از آن استفاده کنید و در هر بار جا به جایی این لوازم را با خود حمل کنید.

ویژگی های میز مدیریت

هر میز مدیریت و یا میز کارمندی باید ویژگی ها و خصوصیات خاصی داشته باشد.
برای مثال ویژگی میزها شامل اندازه، رنگ، طرح و فرم، ارتفاع و غیره می شود.

اندازه میز مدیریتی: یکی از خصوصیات میز مدیریت این است که میز مدیریتی نسبت به میز کارمندی ، دارای اندازه بزرگتری است به شکلی که با قرار دادن سیستم کامپیوتر بر روی آن، لوگوی شرکت، تقویم، کاتالوگ و … در یک قسمت از میز مدیریت ، باز هم فضای کافی برای سایر وسایل اضافه و پذیرایی باقی می ماند. به هر میزان که میز مدیریت بزرگتر باشد، مدیر راحت تر به کارها رسیدگی می کند و برهم ریختگی به وجود نمی آید.

رنگ میز مدیریتی: رنگ میز مدیریت و میز کارمندی با هم متفاوت هستند. رنگی که برای میز مدیریت انتخاب می شود، اغلب از میان رنگ های تیره می باشد. رنگ های تیره جذابیت بیشتری دارند و از سوی دیگر بیشتر می توانند توجه ناظرین را به خود جلب کنند. البته این نظریه قطعی نیست و بهترین انتخاب، رنگی است که با دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت هارمونی داشته باشد. اما برای خرید میز کارمندی نیازی به حساسیت نیست.

طرح و فرم میز مدیریتی : ظاهر و فرمی که برای میز مدیریت استفاده می شود، اغلب متفاوت از میزهای کارمندی می باشد. به این معنا که میز مدیریت از سادگی خارج است و برای سطح جلویی آن اشکال زیبا و خاصی هم استفاده می شود.