چیدمان اتاق ریاست

طراحی و چیدمان اتاق ریاست یکی از مهم ترین مسائل طراحی یک شرکت است زیرا اتاق ریاست مرکز شرکت و یا کارخانه ی شما می باشد.
طراحی و چیدمان یک مجموعه کار راحت و ساده ای نیست.
جالب است بدانید که رنگ بندی اتاق مدیریت هم در دکوراسیون مهم است و اگر رنگ درستی برای اتاق مدیریت انتخاب نکنید زیبایی و جذابیت اتاق از بین می رود.
همانطور که می دانید اتاق مدیریت محلی آرام و مهم است باید رنگی که برای آن استفاده می شود هم هدفمند و اساسی باشد، پس در انتخاب رنگ اتاق مدیریت بیشتر تمرکز کند.

اتاق ریاست چه وسایلی لازم دارد؟

برای اتاق ریاست داشتن یک میز مدیریت و همچنین داشتن یک میز کنفرانس لازم و ضروری است.
خیلی از شرکت ها و مجموعه های اداری به دلیل محدود بودن فضا میز کنفرانس ندارند، این مجموعه های اداری دارای یک اتاق کنفرانس هستند که هر کدام از اعضای شرکت برای جلسه و کنفرانس به این اتاق می روند. در بیشتر مواقع اتاق کنفرانس همراه با یک میز کنفرانس بزرگ و تعداد زیادی صندلی می باشد و برای تزیین آن از قفسه ام دی اف و گل های تزیینی استفاده می شود.
رعایت برخی نکات برای اتاق ریاست لازم است برای مثال نورپردازی اتاق مدیریت باید به شکلی باشد که استفاده از نور طبیعی را به حداکثر برساند و در همین شرایط بتوان شدت و زاویه تابش آن را تا جای ممکن کنترل کرد.

نگرانی چیدمان اتاق ریاست

اگر نگران چیدمان میز مدیریت و میز کانتر و میز کنفرانس و مبلمان اداری و قفسه ام دی اف در اتاق ریاست هستید با مجموعه ی آتی نگر تماس حاصل فرمایید و جهت ثبت سفارشات با مشاورین مجموعه هماهنگی های لازم را انجام دهید.
راه های ارتباطی ما به شرح زیر است.
آدرس : تهران، جردن، کوچه بابک مرکزی، پلاک ۱۰، واحد ۲
شماره تماس: 02188201981