آتی نگر با اجرای ایده های کاربردی، طراحی های شیک و خلاقانه و انواع تجهیزات مدرن و زیبا فضای اداری خاص و متفاوتی را برای شما بوجود خواهد آورد و با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و دانش فنی روز دنیا در حوزه تجهیز فضاهای گوناگون، سرعت بالا، دقت و نیز تجربه کافی، باعث پیشرفت شرکت و کسب و کار شما خواهد شد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به آتی نگر میباشد . طراحی و سئو توسط طراح نت

top

آتی نگر

  /  دسته‌بندی نشده   /  هنرهای دکوراتیو

هنرهای دکوراتیو

هنرهای دکوراتیو

هنرهای دکوراتیو یا هنرهای تزیینی به طراحی و تولید وسایلی گفته می شود که علاوه بر زیبایی ظاهری دارای عملکرد و کاربرد بالا هم باشند مانند: دکوراسیون داخلی ، شیشه سازی و طراحی دکوراسیون دفاتر کار و …

طراحی دکوراتیو در اتاق مدیران

خیلی از مدیران موفق، شرکت و دفتر کارهای بسیار زیبا و جذاب دارند که با حداقل هزینه آن را طراحی کرده اند البته قیمت وسایل و ابزار مورد نیاز طراحان بسیار گران است برای مثال برای طراحی اتاق مدیریت یک شرکت قیمت کمد اداری ، قیمت سقف کاذب، قیمت میز مدیریت ، قیمت صندلی مدیریت و قیمت میز کنفرانس و غیره بسیار بالا است. علاوه بر قیمت اصلی این محصولات که باید توسط خریدار پرداخت شود، مقداری از مبلغ تعیین شده هم بابت طراحی و اجرای آن پرداخت می شود.

هنرهای زیبایی و هنرهای دکوراتیو

با توجه با تحقیقات هنرهای دکوراتیو به طور معمول درست در مقابل هنرهای زیبا هستند. هنرهای زیبا هم شامل نقاشی، عکاسی، مجسمه سازی، طراحی و ….. می شود که فقط زیبا بوده و کاربرد خاصی هم ندارند. لازم است بدانید که هنرهای دکوراتیو شامل هنرهای دستی هم می شود.

شکل گیری هنرهای دستی

هنرهای دستی اولین بار در انگلستان پایه نهاده شد و به مرور به تمامی کشورها راه پیدا کرد و به هنرهای تزیینی معنای بهتری داد. در دوران رنسانس هنرهای زیبا به مقدار خیلی زیادی از هنرهایی تزیینی پیشی گرفت. دقیقا همان دوره ای که آثار هنری زیبا و بدیعی توسط لئوناردو داوینچی، میکل آنژ و رافائل خلق شد.

آینه های دکوراتیو

مکان های زیادی در آشپزخانه، اتاق کار، راه پله ها، اتاق مدیریت و … از آینه و آینه کاری استفاده می شود که همه ی این ها حاصل طراحی به سبک آینه های دکوراتیو است. زمانی که آینه ها در موقعیتی نصب شوند که نورگیر خوب باشد، نور انعکاس بسیار زیباتری خواهد داشت. همانطور که مشخص است جایگاه نصب آینه ها با نورگیر بودن محیط رابطه مستقیم دارد و معمولا آینه ها را در این مکان ها قرار می دهند، از سوی دیگر آینه ها یک دیگر را تکمیل می کنند به طور مثال اگر چند آینه با قاب دایره در کنار هم قرار گیرند زیبایی چند برابری به محیط می دهند.

Write a Comment