آتی نگر با اجرای ایده های کاربردی، طراحی های شیک و خلاقانه و انواع تجهیزات مدرن و زیبا فضای اداری خاص و متفاوتی را برای شما بوجود خواهد آورد و با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و دانش فنی روز دنیا در حوزه تجهیز فضاهای گوناگون، سرعت بالا، دقت و نیز تجربه کافی، باعث پیشرفت شرکت و کسب و کار شما خواهد شد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به آتی نگر میباشد . طراحی و سئو توسط طراح نت

top

آتی نگر

  /  دسته‌بندی نشده   /  زیباسازی اتاق مدیران

زیباسازی اتاق مدیران

زیباسازی اتاق مدیران

امروزه شرایط کاری به گونه ای است که مردم بیشتر وقت خود را در اتاق های کاری می گذرانند شما با خرید میز مدیریت زیبا و شیک به راحتی زیبایی را به اتاق مدیریت خود دعوت می کنید قیمت میز مدیریت با توجه به کاربرد و کیفیت و زیبایی متغیر است در بخش کنار این میزهای مدیریت یک کمد اداری قرار می گیرد که قیمت کمد اداری از میز مدیریت جدا است و باید به صورت مجزا خریداری شود.

عوامل مختلف زیبایی بخشی به اتاق مدیریت

استفاده از گل های زینتی و آپارتمانی به کار بردن میزهای زیبا بهره گیری از نور مناسب و نصب پرده های زیبا و جذاب برای اتاق مدیریت و غیره همگی باعث زیبایی اتاق شما و یا شرکتتان می شوند.

برخی از شرکت ها دارای میز کنفرانس هستند که این میزها بسیار زیبا و شیک می باشند و باعث جلوه بخشیدن به محل کار اند قیمت میز کنفرانس با توجه به طول و عرضی که درخواست می شود و تعداد افرادی که در کنفرانس شرکت می کنند محاسبه می شود.

میزهای لوکس

امروزه میزهای مدیریتی، اداری و کنفرانسی بسیار مدرن و لوکس وارد بازار شده است که طرح و رنگ های خاصی دارند و ایده گرفته از غرب می باشند. شما هر مدل میزی که مد نظرتان باشد را در بازار امروزی پیدا می کنید انواع مختلف میز با طرح و رنگ های متنوع در بازار موجود است مانند میز اداری، میز مدیریتی، میز کارمندی، میز کنفرانس، میز کانتر، میز کارمندی، میز کانتر، میز پیشخوان و …
آتی دک عرضه کننده ی انواع مختلف میز و صندلی و مبلمان با طراحی خاص و منحصر به فرد می باشد، راه های ارتباطی به شرح زیر است.
شماره تماس : 02188201981
آدرس : تهران ، جردن ، کوچه بابک مرکزی ، پلاک ۱۰ ، واحد ۲

Write a Comment