زیباسازی اتاق مدیران

امروزه شرایط کاری به گونه ای است که مردم بیشتر وقت خود را در اتاق های کاری می گذرانند شما با خرید میز مدیریت زیبا و شیک به راحتی زیبایی را به اتاق مدیریت خود دعوت می کنید قیمت میز مدیریت با توجه به کاربرد و کیفیت و زیبایی متغیر است در بخش کنار این میزهای مدیریت یک کمد اداری قرار می گیرد که قیمت کمد اداری از میز مدیریت جدا است و باید به صورت مجزا خریداری شود.

عوامل مختلف زیبایی بخشی به اتاق مدیریت

استفاده از گل های زینتی و آپارتمانی به کار بردن میزهای زیبا بهره گیری از نور مناسب و نصب پرده های زیبا و جذاب برای اتاق مدیریت و غیره همگی باعث زیبایی اتاق شما و یا شرکتتان می شوند.

برخی از شرکت ها دارای میز کنفرانس هستند که این میزها بسیار زیبا و شیک می باشند و باعث جلوه بخشیدن به محل کار اند قیمت میز کنفرانس با توجه به طول و عرضی که درخواست می شود و تعداد افرادی که در کنفرانس شرکت می کنند محاسبه می شود.

میزهای لوکس

امروزه میزهای مدیریتی، اداری و کنفرانسی بسیار مدرن و لوکس وارد بازار شده است که طرح و رنگ های خاصی دارند و ایده گرفته از غرب می باشند. شما هر مدل میزی که مد نظرتان باشد را در بازار امروزی پیدا می کنید انواع مختلف میز با طرح و رنگ های متنوع در بازار موجود است مانند میز اداری، میز مدیریتی، میز کارمندی، میز کنفرانس، میز کانتر، میز کارمندی، میز کانتر، میز پیشخوان و …
آتی دک عرضه کننده ی انواع مختلف میز و صندلی و مبلمان با طراحی خاص و منحصر به فرد می باشد، راه های ارتباطی به شرح زیر است.
شماره تماس : 02188201981
آدرس : تهران ، جردن ، کوچه بابک مرکزی ، پلاک ۱۰ ، واحد ۲