آتی نگر با اجرای ایده های کاربردی، طراحی های شیک و خلاقانه و انواع تجهیزات مدرن و زیبا فضای اداری خاص و متفاوتی را برای شما بوجود خواهد آورد و با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و دانش فنی روز دنیا در حوزه تجهیز فضاهای گوناگون، سرعت بالا، دقت و نیز تجربه کافی، باعث پیشرفت شرکت و کسب و کار شما خواهد شد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به آتی نگر میباشد . طراحی و سئو توسط طراح نت

top

آتی نگر

  /  دسته‌بندی نشده   /  ویژگی کمد دیواری مناسب محل کار

ویژگی کمد دیواری مناسب محل کار

ایجاد نظم و آراستگی در فضای کاری بسیار پر اهمیت است. فضای کاری مرتب و آراسته به کارمندان و کارفرمایان در رسیدن به نتیجه بهتر کمک می کند. محیط کاری باید به اندازه کافی منظم باشد تا در ایجاد حس آرامش در کارمندان کمک کننده باشد.

یکی از موارد ایجاد نظم تعبیه کردن کمد اداری در داخل اتاق است. به این منظور می توان از کمد های دیواری استفاده کرد. کمد های دیواری نسبت به کمد اداری فضای کمتری را اشغال کرده و فضای زیادی را برای نگهداری وسایل مورد نیاز کارمندان فراهم می آورند. علاوه بر این ها دارای تنوع در طراحی هستند و می توان قفسه ام دی اف را نیز به منظور قرار گیری اشیاء مورد نیاز در این قسمت تعبیه نمود.

کمد های دیواری سبب زیبا سازی فضای اطراف می شوند. قسمتی از کمد را می توان به صورت کتابخانه ام دی اف برای محل قرار گیری کتاب ها طراحی نمود.

نکته ای که باید در نظر داشت این است که در هنگام انتخاب این کمد ها دقت لازم به عمل آید. زیرا باید برای مدت زمانی طولانی از آن ها استفاده شود.

این کمد ها باید به گونه ای طراحی شوند که کمترین فضای ممکن را در برگیرند و در عین حال به افزایش فضای مفید کمک نمایند.

نحوه طراحی کمد های دیواری باید با دقت و تخصص کافی صورت گیرد و اندازه ها توسط استاد کار ماهر انجام پذیرد.

کمد های دیواری ساخته شده از چوب بهترین گزینه هستند. زیرا همراه با زیبایی از دوام کافی نیز برخوردار می باشند. کتابخانه ام دی اف باید از بهترین مواد با قدرت تحمل بالا برای وزن کتاب ها انتخاب شوند. استفاده از مواد با کیفیت سبب می شود که بتوان تا مدت های طولانی از این وسایل استفاده کرد.

Write a Comment