آتی نگر با اجرای ایده های کاربردی، طراحی های شیک و خلاقانه و انواع تجهیزات مدرن و زیبا فضای اداری خاص و متفاوتی را برای شما بوجود خواهد آورد و با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و دانش فنی روز دنیا در حوزه تجهیز فضاهای گوناگون، سرعت بالا، دقت و نیز تجربه کافی، باعث پیشرفت شرکت و کسب و کار شما خواهد شد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به آتی نگر میباشد . طراحی و سئو توسط طراح نت

top

آتی نگر

  /  دسته‌بندی نشده   /  تاثیر رنگ ها بر دفتر کار

تاثیر رنگ ها بر دفتر کار

دفتر کار از مکان هایی است که قرار است مدت زمان زیادی را در آن جا بگذرانید. انتخاب رنگ مناسب یرای مبلمان اداری ، میز کار، دیوارپوش ، سقف کاذب و کلیه وسایل و تجهیزات در ایجاد روحیه و افزایش و کارایی شما کمک می کند. انتخاب رنگ مناسب در بزرگ و یا کوچک نشان دادن محیط کاری تاثیر گذار است. بی شک محیط کاری بزرگتر برای همه افراد خوشایند تر است.

استفاده از رنگ های سرد سبب کاهش میزان خستگی افراد می شود. انتخاب رنگ آبی و سبز برای فضای دفتر کار اداری می تواند گزینه مناسبی باشد. رنگ آبی سبب ایجاد آرامش می شود. رنگ آبی برای محیط های کاری دارای هیجانات و استرس مناسب تر است. رنگ های سرد سبب کاهش میزان خستگی افراد می شود. به طور مثال استفاده از رنگ سبز برای جراحان به ایجاد آرامش در بیماران کمک می کند.

در محیط های آرام و بی سر و صدا برای افزایش هیجان، انرژی و جلوگیری از خواب آلودگی افراد بهتر است از رنگ های گرم مانند قرمز، نارنجی و زرد استفاده شود. حتی داشتن یک مبلمان اداری قرمز و یا زرد رنگ می تواند کمک کننده باشد. به طور مثال استفاده از رنگ های گرم برای رستوران ها به ایجاد اشتها در مشتریان کمک می کند.

استفاده از رنگ سفید در دیوارپوش دفتر می تواند به بزرگ نشان دادن محیط کمک کند. سفید یک رنگ خنثی است . بهتر از از این رنگ در کنار رنگ های دیگر استفاده شود. مثلا هنگامی که می خواهید از رنگ آبی استفاده کنید بهتر است فضای کمتری را به آبی اختصاص دهید و برای دیوارپوش را در قسمت بزرگتر به صورت یکدست از رنگ سفید استفاده شود.

رنگ های خنثی مانند سیاه، قهوه‌ای، خاکستری و سفید باید در کنار رنگ های دیگر مورد استفاده قرار بگیرد. این رنگ ها به تنهایی دارای تاثیرگذاری نیستند.

Write a Comment